Znáte názory těch, které volíte?

Hledat podle

Jak by strany řešily největší problémy současnosti?

O projektu

Vítejte na našem webu! Jsme dva středoškoláci z gymnázia v Brně-Bystrci a snažíme se přinést politiku jednoduše a srozumitelně široké veřejnosti.

Během loňských senátních voleb jsme přinesli názory kandidátů do horní komory Parlamentu, na které se podívaly desetitisíce návštěvníků našeho webu, za což všem moc děkujeme! Zároveň o nás vyšly články na webech iDnesu a Respektu a sdílela nás celá řada osobností veřejného života. V tom, co jsme loni započali, pokračujeme i letos před volbami do Poslanecké sněmovny.

Možná se ptáte, čím se odlišujeme od ostatních volebních kalkulaček, kterých se poslední dobou vyrojilo více. My však jako jediní přinášíme názory jednotlivých kandidátů do Poslanecké sněmovny, včetně jejich profilu. Voliči se tak mohou seznámit nejen s názory jednotlivých uchazečů o poslanecký mandát, ale také s jejich minulostí i plány do budoucna.

Zároveň návštěvníkům webu nabízíme komentáře kandidátů k odpovědím u jednotlivých otázek, čímž jsme vytvořili rozsáhlou databázi argumentů politiků, nejen pouze deklarací Ano nebo Ne.

Dále také nabízíme srozumitelné statistiky v podobě grafů znázorňujících, jak odpovídají politici z určité strany, čímž si můžete udělat obrázek, zda je daná politická strana spíše rozdělená, či jednotná v názorech svých kandidátů.

Chceme tak působit jako stránka, z které si volič utvoří komplexní představu o kandidujících stranách i samotných politicích, a tím si snadněji rozmyslí, koho bude volit.

I když nám je jenom 17 a 18 let, chceme přispět k politické diskusi u nás. Nechceme, aby se voliči rozhodovali ve víru emocí a podle sloganů na billboardech, ale dle reálných názorů politiků a hodnot, za kterými stojí.

K tomu ale potřebujeme i Vaši pomoc. Budeme moc rádi, když naši práci oceníte tím, že ukážete náš web kamarádům a rodině a pomůžete jim tak s jejich rozhodováním v následujících volbách. Společně můžeme politiku udělat srozumitelnou a věcnou. Díky za to!

Za NázoryPolitiků.cz
Vojtěch Hlavenka a Max Onderka

Podpořili nás

V Médiích

Na Instagramu

Všechny, kteří nás podpořili, najdete na našem instagramu @nazorypolitiku.cz.

Ještě jednou velké díky všem za podporu, velmi si toho vážíme!

Co máme za sebou?

Kontakt

Telefon
+420720028299
+420604678097
Našli jste nějakou nesrovnalost nebo chcete doplnit chybějící informace?
oprava.nazorypolitiku@gmail.com